شیشه سکوریت رامادر

شیشه سکوریت رامادر

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

شیشه سکوریت رامادرشیشه سکوریت

بکار بردن شیشه در ساختمانها امری ضروریست. شیشه ها باعث زیبایی و دلباز شدن فضای زندگی ما می شوند. حال اینکه پیوسته بیم آن می‌رود که شکستن شیشه ها خطرات و آسیبهای جدی به همراه می‌آورد. از این رو اینجا تکنولوژی به کمک انسان آمده تا این نگرانی را تا حد زیادی رفع نماید.

شیشه سکوریت

سکوریت کردن یک فرایند حرارتی است که بر روی شیشه‌های ساختمانی انجام می شود. این فرایند را می توان بر روی شیشه‌های رنگی، رفلکتیو، چاپ شده یا لعاب خورده نیز انجام داد.

عملیات سکوریت کردن شیشه چگونه انجام می شود؟

عملیات حرارتی از گرم کردن یکنواخت جام شیشه تا دمای بالای 700 درجه سانتیگراد آغاز می گردد. شیشه گرم شده توسط دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعا سرد می شود. در این فرایند شیشه را تا مرحله نرم شدن تا 700 درجه سانتیگراد گرما داده سپس سریعا به دو سمت شیشه هوای بسیار سرد وزیده می شود. در مرحله سرد سازی شیشه، لایه های بیرون آن سریع تر از لایه های داخلی خنک می شود که این امر موجب استحکام شیشه می گردد. در خلال سرد شدن، سطوح شیشه سریعتر از مرکز آن سرد شده که موجب ایجاد تنش های دایمی و در نهایت استحکام شیشه می شود. کوره های حرارتی نیز به دو صورت کانوکشن و المنتال می باشند. کوره های المنتال کوره هایی هستند که گرما با المنت به شیشه القا می گردد. کوره های کانوکشن به نسبت گرانتر از المنتال بوده ولی به دلیل القای گرما توسط به وسیله گرمای هوای درون کوره سکوریت یکدست و بهتری به دست خواهد آمد.
مزایای استفاده از شیشه‌های سکوریت:
در مقایسه با شیشه‌های خام با ضخامت های یکسان، شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، بصورتی که می توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از 5 برابر می شود. در صورت شکستن شیشه سکوریت به قطعات کوچک با لبه های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش ندارند.
موارد استفاده از شیشه‌های سکوریت:
شیشه سکوریت در جایی که استحکام، مقاومت در برابر حرارت و ایمنی مورد نظر باشد قابل استفاده است. عموما شیشه سکوریت در صنعت خودرو سازی برای مقابله با خورد شدن شیشه به قطعات بزرگ از این شیشه‌ها در سمت ها و عقب خودرو استفاده می شود. در لوازم خانگی با استفاده از ماشین آلاتی همچون سی ان سی ها و برش های تمام اتوماتیک -دستگاههای واتر جت و تراش با قابلیت تنظیم هر نوع برداشت -دستگاههای چاپ تمام اتوماتیک می توان انواع شیشه‌های هود طرح دار با هر نوع برش اعم از پنل و بدنه -سینک های شیشه ایی با طرح های کار شده بر روی شیشه -اجاق گاز رومیزی و فر توکار و یخچال -شیشه‌های تزیینی را تولید نمود.
در ساختمان سازی شیشه سکوریت برای سازه های بدون قاب مانند درب های ورودی یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است. از دیگر موارد استفاده از شیشه‌های سکوریت در ادارات می باشد. اصولا ادارات به دلیل اینکه در سیستم های مدرن ترجیح داده می شود که فضا ها به یکدیگر دید داشته باشند استفاده از شیشه‌ رایج شده است؛ اما نکته اینجاست که شیشه‌های معمولی خطرات بسیار زیادی است و در صورتی که آسیبی ببیند خطر جانی زیادی دارد؛ اما شیشه سکوریت این خطر را تا حد زیادی رفع نموده و در صورت شکستن به قطعات ریزتری تقسیم می شود که خطر جانی ندارند. شرکت رامادر با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه این محصول مفتخر است که بالا ترین سطح رضایت مشتری برای شما هموطنان ارجمند را فراهم آورد.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای novin2.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:novin2.ir | نقشه سایت